Open Outreach (7.x-1.39) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Register
fr: S'inscrire

en: Content
fr: Contenu

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Updates
fr: Mises à jour

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Add terms
fr: Ajouter des termes

en: My account
fr: Mon compte

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer

en: Choose a theme
fr: Choisir un thème
