Open Outreach (7.x-1.39) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Contact
kk: Контакттау

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: My account
kk: Менін есебім

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
