Open Outreach (7.x-1.41) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
