Open Outreach (7.x-1.41) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
