Open Outreach (7.x-1.42) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Add terms
ps: اصطلاح زیاتول

en: My account
ps: زما ګڼون
