Open Outreach (7.x-1.42) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Read more
se: Loga eambbo

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: My account
se: Mu konto

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
