Open Outreach (7.x-1.46) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
