Open Outreach (7.x-1.46) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು
