Open Outreach (7.x-1.46) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: My account
sr: Мој налог

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
