Open Outreach (7.x-1.48) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: My account
am: የኔ መለያ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
