Open Outreach (7.x-1.48) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Register
vi: Đăng ký

en: Content
vi: Nội dung

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Updates
vi: Cập nhật

en: Contact
vi: Liên hệ

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: My account
vi: Tài khoản cá nhân

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục
