Open Outreach (7.x-1.49) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
