Open Outreach (7.x-1.49) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: URL
sq: Adresa URL

en: Contact
sq: Kontakti

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: My account
sq: Profili im

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
