Open Outreach (7.x-1.49) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Register
uk: Реєстрація

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updates
uk: Оновлення

en: Contact
uk: Контакт

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Add terms
uk: Додати терміни

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Get started with <a href="!docs">user documentation</a>.
uk: Почніть з <a href="!docs">користувацької документації</a>.
