Open Outreach (7.x-1.50) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
