Open Outreach (7.x-1.50) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Content
hu: Tartalom

en: Read more
hu: Tovább

en: URL
hu: Webcím

en: Updates
hu: Frissítések

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Add terms
hu: Kifejezések hozzáadása

en: My account
hu: Saját adatok

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás
