Open Outreach (7.x-1.50) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Add terms
nl: Termen toevoegen

en: My account
nl: Mijn account

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan
