Open Outreach (7.x-1.51) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Contact
jv: Kontak

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: My account
jv: Akunku

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
