Open Outreach (7.x-1.52) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: URL
be: Спасылка

en: Updates
be: Абнаўленні

en: Contact
be: Кантакт

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: My account
be: Мой рахунак

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю
