Open Outreach (7.x-1.53) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
