Open Outreach (7.x-1.53) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Register
is: Nýskráning

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: URL
is: vefslóð

en: Updates
is: Uppfærslur

en: Contact
is: Tengiliður

en: E-mail address
is: Netfang

en: My account
is: Aðgangurinn minn

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
