Open Outreach (7.x-1.53) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Register
ja: 登録

en: Content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Contact
ja: コンタクト

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Add terms
ja: タームを追加

en: My account
ja: アカウント情報

en: Save and continue
ja: 保存して次へ
