Open Outreach (7.x-1.54) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Content
hr: Sadržaj

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Contact
hr: Kontakt

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: My account
hr: Moj račun

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
