Open Outreach (7.x-1.54) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
