Open Outreach (7.x-1.55) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Register
cs: Registrovat

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Contact
cs: Kontakt

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Add terms
cs: Přidat termíny

en: My account
cs: Můj účet

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat
