Open Outreach (7.x-1.55) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་
