Open Outreach (7.x-1.59) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
