Open Outreach (7.x-1.59) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Contact
pl: Kontakt

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Add terms
pl: Dodaj terminy

en: My account
pl: Moje konto

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj
