Open Outreach (7.x-1.59) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Registro

en: Content
pt: Conteúdo

en: Read more
pt: Leia mais

en: Updates
pt: Atualizações

en: Contact
pt: Contato

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Add terms
pt: Adicionar termos

en: My account
pt: Minha conta

en: Save and continue
pt: Salvar e continuar
