Open Outreach (7.x-1.60) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Contact
ast: Contautu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
