Open Outreach (7.x-1.60) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Content
hi: सामग्री

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Contact
hi: संपर्क

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: My account
hi: मेरा खाता

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए
