Open Outreach (7.x-1.61) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Register
fil: Magrehistro

en: Content
fil: Nilalaman

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: My account
fil: Akawnt ko

en: Save and continue
fil: Pangalagaan at magpatuloy
