Open Outreach (7.x-1.61) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Contact
oc: Contacte

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: My account
oc: Mon compte

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar
