Open Outreach (7.x-1.62) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Register
el: Εγγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Add terms
el: Προσθήκη όρων

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια
