Open Outreach (7.x-1.63) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: Contact
az: Kontakt

en: Add terms
az: Termin əlavə edin

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin
