Open Outreach (7.x-1.63) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Contact
ca: Contacte

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Add terms
ca: Afegeix termes

en: My account
ca: El meu compte

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua
