Open Outreach (7.x-1.63) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: URL
fa: نشانی

en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Add terms
fa: افزودن واژه‌ها

en: My account
fa: حساب من

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه
