Open Outreach (7.x-1.64) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Add terms
ka: ტერმინების დამატება

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
