Open Outreach (7.x-1.64) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Register
mr: नोंदणी

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Contact
mr: संपर्क

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: My account
mr: माझे सदस्यत्व

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
