Open Outreach (7.x-1.64) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Register
sk: Registrovať

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Contact
sk: Kontakt

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Add terms
sk: Pridať termíny

en: My account
sk: Môj účet

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať
