Open Outreach (7.x-1.65) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
