Open Outreach (7.x-1.65) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Register
ru: Регистрация

en: Content
ru: Содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: Updates
ru: Обновления

en: Contact
ru: Контакт

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Add terms
ru: Добавить термины

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Powered by Open Outreach
ru: Сделано на основе Open Outreach

en: Powered by <a href="!poweredby">Open Outreach</a>.
ru: Сделано с использованием <a href="!poweredby">Open Outreach</a>.

en: Get started with <a href="!docs">user documentation</a>.
ru: Начните с <a href="!docs">пользовательской документации</a>.
