Open Outreach (7.x-1.65) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
