Open Outreach (7.x-1.66) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Register
et: Registreeru

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Updates
et: Uuendused

en: Contact
et: Kontakt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Add terms
et: Lisa terme

en: My account
et: Minu konto

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka
