Open Outreach (7.x-1.66) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Register
id: Daftar

en: Content
id: Konten

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Contact
id: Kontak

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Add terms
id: Tambah istilah

en: My account
id: Akun saya

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan
