Open Outreach (7.x-1.67) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Updates
bg: Промени

en: Contact
bg: Контакт

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: My account
bg: Моят профил

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
