Open Outreach (7.x-1.67) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
