Open Outreach (7.x-1.68) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Content
it: Contenuto

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Contact
it: Contatto

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Add terms
it: Aggiungi termini

en: My account
it: Profilo utente

en: Save and continue
it: Salva e continua
