Open Outreach (7.x-1.68) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: My account
my: မိမိ၏account

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
