Open Outreach (7.x-1.68) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Content
ro: Conținut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Updates
ro: Actualizări

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Add terms
ro: Adaugă termeni

en: My account
ro: Contul meu

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă
